Card Games

Pişti Online 1.6.0 APK MOD

Pişti Online 1.6.0 .APK Mod Money is a Adventure game for Android

Download last Version Pişti Online with direct link

2000 yılından itibaren milyonların oynadığı Pişti Online şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi pişti deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar, ister bilgisayardan istersen de telefon ya da tabletten oyna, tüm taş/kağıt oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da fotoğrafın görünmez.

En keyifli ve hızlı oynanan, iskambil oyunu Pişti, 7’den 70’e, herkesin sevdiği bir kart ve kağıt oyunudur. Şansa ve iyi bir hafızaya sahip olmayı gerektiren bu oyunda, en önemli nokta, oyun bitiş puanına önce ulaşmaktır. Bunun için de yapman gereken; As’ları, Karo 10’lu, Sinek 2’li ve Valelerden oluşan değerli kağıtları olabildiğince toplamak, pişti yapmak ve kağıt çokluğuna sahip olmaktır. Unutma, en değerli kağıtlar; As, Karo 10, Sinek 2 ve Vale.

Oyunumuz, tamamen online’dır ve gerçek kişilerle oynanır. İstersen iki kişilik, istersen eşli 4 kişilik oynayabilirsin. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin. En basit kurallara sahip olan bu iskambil oyununu, ister eşli, ister blöflü, ister tekli oynayabilirsin. Halk arasında Pişpirik olarak adlandırılan Pişti kağıt oyunu, çocukluktan beri oynamaktan zevk aldığımız, en güzel kart oyunlarından biri.

PİŞTİ NASIL OYNANIR
Oyun yere konan 3 kapalı, 1 açık kağıt ve rakiplere 4’er kağıt dağıtılmasıyla başlar. Sırayla yer atılan kağıtlarda, önce atılan kağıdın aynısı atılarak yerdeki tüm kağıtlar alınmalıdır. Vale(J) her zaman atılabilir ve yerdeki kağıtları alır. AS 1 Puan, Vale 1 puan, Karo 10’lu 3 puan, Sinek 2’li 2 puan, Pişti yapmak 10 Puan ve Vale ile pişti yapmak 20 Puan’dır. 52 iskambil kartının bitmesi sonrasında, 26 karttan fazla iskambil kağıdı toplayan oyuncu, ayrıca 3 Puan daha alır.

Gamyun Pişti oyunu bitiş puanları, oyuncuların seçimine bırakılmıştır, 51, 101, 151 ve 201 olarak seçilebilir.

Oyunlarımızı tekli, eşli, blöflü gibi seçeneklerle oynayabilirken, istersen sadece arkadaşınla da oynayabilirsin. Oyun oynarken, sohbet etmek ise Gamyun’daki en keyifli anlardan biridir.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.
Pishti Online, which has been played by millions since 2000, is now on your phone, and it is FREE and WITHOUT ADS.

FREE POINED GAMES
You can play as many points as you want without paying any fees.

EXCITING PISTACHIO GAMES
If the excitement in games with points is not enough for you, we have games with pistachio. Moreover, free bonus peanuts that you can play dozens of games every day.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, in the right dosage, neither more nor less. Our aim is for you to have fun, to experience the best cooked experience in our application.

CHAT and FRIENDSHIP
You can meet new people, chat and make friends. You can play games with your friends. The living room, table and private conversations are right at your fingertips. With premium services, you can customize your membership and be different.

GAME WORLD
The features or peanuts you buy are valid for all our stone / card games, whether you play on your computer, phone or tablet. You do not get individual features and peanuts for each game.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with Facebook, your name or photo will not be visible.

The most enjoyable and fast-paced card game, Pishti, is a favorite card and card game from 7 to 70. In this game that requires luck and a good memory, the most important point is to reach the game end score first. For this, you need to do; Collecting Aces, Ten of Diamonds, 2 of Clubs and Valves as much as possible, to make fired and to have a lot of paper. Remember, the most valuable papers; Ace, 10 of Diamonds, 2 of Clubs and Jacks.

Our game is completely online and played with real people. You can play for two if you want, or for 4 with pairs. You can chat and make new friends while playing games. You can play this card game with the simplest rules, in pairs, bluffing or singles. The Pishti card game, popularly called Pishpirik, is one of the most beautiful card games that we have enjoyed playing since childhood.

HOW TO PLAY STEAM
The game starts with 3 face down, 1 face down card and 4 cards to each opponent. In the sheets placed in turn, the same paper should be discarded first and all the papers on the floor should be taken. Jack (J) can always be thrown and picks up the cards on the floor. AS 1 point, Jack 1 point, Diamond 10 points 3 points, 2 points for clubs, 10 points to do Pishti and 20 points to cook with Jacks. After 52 playing cards run out, the player who collects more than 26 cards gets an additional 3 Points.

Gamyun Pişti game ending points are left to the selection of the players, they can be selected as 51, 101, 151 and 201.

While you can play our games with options such as singles, pairs, bluffs, you can also play only with your friend. While playing games, chatting is one of the most enjoyable moments in Gamyun.

If you like our app, take a moment and write a positive review, you will make us happy. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to [email protected]
En iyi oyun deneyimini gamyun’da yaşaman için oyunlarımızı itina ile geliştirip, güncelliyoruz. İyi oyunlar…
APP ID: net.gamyun.android.pisti

Pişti Online 1.6.0 screenshots 1Pişti Online 1.6.0 screenshots 2Pişti Online 1.6.0 screenshots 3

Mod info

Unlimited money

Google Play

More Games / Apps


More Games / Apps


Go to download site

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *